Спеціальна тема жінки рівність політика

Майстерня з арт-активізму: Жінки. Рівність. Політика — АНОНС

13 жовтня, з 10:00-20:00, у Школі візуальних комунікацій, у рамках спеціальної теми «Жінки.Рівність.Політика» 5-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбудеться майстер-клас Льва Кормича:  «GIF-анімація як ефективний інструмент арт-активізму».

 

Під час майстер-класу учасникі дізнаються:

– що з себе представляє GIF-анімація;

– якими інструментами можна створити GIF-анімацію;

– як швидко перетворити статичне зображення в динамічний;

– особливості роботи з динамічними об’єктами.

 

В результаті реалізації практичної частини учасники отримають виконану роботу, авторське висловлювання, створене за допомогою GIF-анімації.

 

Інформація про ментора:

Лев Кормич — графічний дизайнер, студент КДАДПМД ім. Бойчука. Призер Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт». Викладач Школи візуальних комунікацій.

Під час мастер-класу відбудеться зустріч з Еллою Ламах, експерткою з питань гендерної рівності.

 

Для участі у мастер-класі потрібний ноутбук із встановленою програмою Adobe Photoshop.

Участь безкоштовна за реестрацією:  svc.com.ua/gifk

Подія на Facebook

 

Тел. 066 748 83 16

Довідково:

Ідея конкурсу виникла середі журналістів руху “Стоп цензурі!” у 2010 році, а завдяки активістам громадської організації Центр UA перетворився на самостійний проект, що у 2018 році проводиться в п’яте. Конкурс є міждисциплінарним проектом, який відрізняє демократичний формат – взяти участь може кожен охочий незважаючи на освіту, громадянство чи вік.

У 5-му Міжнародному конкурсі «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» взяли участь українські та іноземні громадяни з 19 країн, у тому числі з Польщі, Італії, Мексики, Ірану, Еквадору, Китаю та ін. На конкурс надійшло 610 робіт різного формату. За його перебігом спостерігали інтернет-користувачі з 93-х країн.