Спеціальна тема жінки рівність політика
Правила 5-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

Про конкурс

ПРАВИЛА 5-ГО МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ «СТОП ЦЕНЗУРІ! ГРОМАДЯНИ ЗА ВІЛЬНІ КРАЇНИ»

1. 5-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбувається за підтримки громадської організації «Центр UA». Жодна політична сила не має стосунку до організації Конкурсу.

2. Інтернет-майданчик Конкурсу — www.stop-censorship.net

3. Ключові теми робіт Конкурсу — захист свободи слова, доступ до інформації, а також спеціальна тема 2018 року — «Жінки. Рівність. Політика».

4. На Конкурс подаються роботи п’яти категорій: зображення, вірш, гасло, текст та мультимедіа.

5. У категорії «Зображення» подаються фото, постери, репродукції малюнків та картин.

6. У категорії «Вірш» подаються римовані літературні форми.

7. У категорії «Гасло» подаються короткі словесні форми, що виражають ідею, вимогу або заклик.

8. У категорії «Текст» подаються есеї, статті, колонки, що виражають думку автора (до 10 тисяч знаків).

9. У категорії «Мультимедіа» подається будь-який креативний продукт на визначену тему Конкурсу: відео, музичні форми, п’єси, фоторепортажі акцій, відеодокументація скульптурних форм, об’єктів предметного дизайну.

10. У Конкурсі можуть взяти участь громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства без обмежень за віком та освітою.

11. Щоб взяти участь у Конкурсі, потрібно зареєструватися на сайті та завантажити роботу.

12. Участь у Конкурсі означає добровільну згоду автора щодо передачі прав на спільне некомерційне використання творів громадській організації «Центр UA» впродовж усього періоду дії авторських прав. Усі учасники Конкурсу ознайомлюються з цим пунктом під час завантаженням робіт.

13. Кожен учасник може подавати на Конкурс необмежену кількість робіт у різних категоріях: як створених спеціально для Конкурсу, так створених раніше, але таких, що відповідають тематиці. Учасники, які бажають надати роботи на позаконкурсних умовах, роблять примітку “Поза конкурсом” при завантаженні у графі “назва роботи”.

14. Беруться до уваги роботи українською, російською та англійською мовами.

15. Учасники мають право подавати тільки власні роботи. У разі використання чужих робіт або плагіату учасник дискваліфікується.

16. Роботи в автономному режимі оцінюються трьома членами журі: головним журі, журі спеціальної теми Конкурсу та журі інтернет-користувачів. Головне журі і журі спеціальної теми формуються оргкомітетом Конкурсу. Взяти участь у роботі журі інтернет-користувачів можуть усі зацікавлені особи. За одну роботу можна проголосувати тільки один раз. Організатори залишають за собою право залучати технічних спеціалістів для унеможливлення нечесного голосування в інтернеті. У разі виявлення факту нечесного голосування результати Конкурсу будуть переглянуті.

17. Роботи подаються з 10 травня по 15 липня 2018 року включно за київським часом.

18. Робота журі інтернет-користувачів триває з 10 травня по 20 липня 2018, тобто голосування триває протягом 5 днів після закінчення прийому робіт. О 00:00 за київським часом оргкомітет Конкурсу фіксує кількість голосів у кожній категорії (зображення, вірш, гасло, есей, інші формати). Робота з більшістю набраних голосів стає переможцем у відповідній категорії. Імена переможців журі інтернет-користувачів оприлюднять 21 липня 2018 року.

19. Головні журі і журі спеціальної теми визначають номінантів Конкурсу з 15 по 20 липня 2018. Імена номінантів будуть оприлюднені 21 липня 2018 року. Імена переможців Конкурсу буде оголошено у вересні 2018 року в Києві під час відкриття виставки кращих робіт.

20. Партнери Конкурсу за власним бажанням можуть відзначити найбільш актуальну, на їхню думку, роботу. Результати їхнього рішення будуть включені до офіційного релізу Конкурсу.

21. Після завершення Конкурсу стартує інформаційна кампанія, метою якої є популяризація робіт переможців Конкурсу.

21. Не приймаються до участі в Конкурсі роботи, що порушують чинне законодавство України та авторське право інших користувачів, зокрема демотиватори.

21. Автори, які надають конкурсні роботи, що містять ненормативну лексику, погоджуються з тим, що їхні роботи не зможуть бути використані в публічному просторі, а також каналами комунікації, що доступні неповнолітнім.